cafe jirasek Praha 6
REZERVACE
PO - PÁ 7:00 - 21:00 hod
cafe jirasek Praha 6

Naši partneři

 

Dodavatelem naší kávy je česká pražírna Co-bean. Na espressu pracujeme standardně s fair trade směsí Charisma,  na filtru můžete ochutnat i výběrové kávy z řady Black Star. Káva je pražena pouze z prvotřídních a pečlivě vybraných zrnek a musí splňovat ty nejvyšší standardy kvality a chutí. Dodávána je vždy čerstvá. Zakládáme si na výběru zelené kávy s jasným původem, preferujeme malé farmáře s vysokou kvalitou zpracování. Pražírna Co-bean se nachází ve Slaném.

 

 

Naším dodavatelem vína je Baryk, dovozce a obchod s vínem, zaměřený na vína z malých a středních vinařství Rakouska, Moravy, Slovenska a severní Itálie.

Většina těchto, námi pečlivě degustovaných vín, je vyráběna v ekologickém režimu bioprodukce, vycházející z přesvědčení samotných vinařů. Zároveň se jedná o vína, která jsou na trhu léty prověřená a velmi dobře hodnocená. Některá z nich se pyšní oceněním z prestižních vinařských soutěží. Především jsou to však poctivá vína vyrobená s láskou a vášní. Nabízíme Vám tak víno, kterému důvěřujeme a které nám chutná.

 

 

Organizace Letokruh podporuje seniory v jejich aktivním životě v  oblasti dobrovolnictví. Jako dobrovolníci neztrácejí sociální kontakt, mají pocit nezbytnosti a sounáležitosti. A to jak v rodině, tak i v dalších mezilidských vztazích, které jsou základem šťastného a plného života.

Senioři kolikrát ani netuší, že znají či umí něco, čím by mohli druhému pomoci. Letokruh v  nich tento potenciál otevírá a prohlubuje. A nemusí to být žádné složité dovednosti, někdy prostě stačí jen věnovat pár minut svého času, věnovat kousek sebe......

Spolupráce se sdružením   Letokruh    formou projektu "Čtení u Jiráska" je logickým vyústěním naší filozofie a máme z  ní velkou radost.

Aktuálně si také můžete v Café Jirásek zakoupit "Dobrosušenku"a  několikrát do týdne jedinečné koláče a bábovky od babičky Brigity. Ořechy do buchet loupá tréningově děda Pepa s parkinsonem:-)

 

 

 

 

 

 

cafe jirasek Praha 6
 • „Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je."
  (Jan Werich)
 • „Nejlínější je svědomí. Málokdy se v někom hne.“
  (Vlasta Burian)
 • „Zážitky se nedají sečítat, zážitek nemá délku a šířku. Má - anebo nemá - jen hloubku.“
  (Miroslav Horníček)
 • „Kdo si nechce hubu spálit, musí mlčet nebo chválit.“
  (Karel Havlíček Borovský)
Café Jirásek Praha 6
KONTAKT
CAFÉ JIRÁSEK
Evropská 664/134, 160 00 Praha 6
KUDY K NÁM?
METRO
Bořislavka, výstup směr Horoměřická, Hanspaulka
BUS
108, 131, 161, 312, 316, 356, 907
TRAM
20, 26, 91
OTEVÍRACÍ DOBA
Pondělí:
8:00 - 21:00
Úterý:
8:00 - 21:00
Středa:
8:00 - 21:00
Čtvrtek:
8:00 - 21:00
Pátek:
8:00 - 21:00
Sobota:
9:00 - 21:00
Neděle:
9:00 - 20:00
ČAJ O PÁTÉ - čajový obřad s douškem nostalgie PauloMartist - prodejní výstava abstraktních obrazů Kurz: Dobrovolnictví v sociálních službách

Rezervace Café Jirásek

Jméno
Telefon
Email
Datum, čas, počet osob
Zavřít